Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pink Martini 19 Temmuz'da Kuruçeşme Arena'da!

Pink Martini, 26. Uluslararası İzmir Festivali’nde 8 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, 9 Temmuz’da Ankara’da ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde ve 19 Temmuz’da, 2005 yılında açılışını yaptığı Kuruçeşme Arena’da hayranları ile İstanbul’da buluşacak.
Pink Martini 19 Temmuz'da Kuruçeşme Arena'da!
Pink Martini, 26. Uluslararası İzmir Festivali’nde 8 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, 9 Temmuz’da Ankara’da ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde ve 19 Temmuz’da, 2005 yılında açılışını yaptığı Kuruçeşme Arena’da hayranları ile İstanbul’da buluşacak. Chine Forbes’un küçük bir mola verdiği topluluk 2011 Mart ayında gruba katılan Storm Large ile sahnede çok daha enerjik sürprizlerle ve Yeşilçam’dan sürpriz şarkıyla geliyor.

Albümleri “Sympathique”, “Hang on Little Tomato”, “Hey Eugene!” ve “Splendor in the Grass” Türkiye’nin en çok satanları arasında; hem konserleri kapalı gişe oluyor, hem radyolar şarkılarını çok seviyor. Türkiye’de kimbilir kaç düğünde çiftlerin ilk dansı “Amado Mio” olmuştur. Türkiye’nin sevgilisi Pink Martini Pasion Turca himayesinde 17 yıllık kariyerlerinin en güzel şarkılarını bir araya getirdikleri “A Retrospective” albümünün Avrupa turnesi kapsamında 3 özel konser için Türkiye geliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017