Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pirelli P Zero Silver Teknolojisi

Formula 1’den elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimi ultra yüksek performanslı yol lastiklerine aktaran Pirelli, sınırlı sayıda üretilecek olan P Zero Silver ile teknolojisini performans meraklılarıyla buluşturuyor.
Pirelli P Zero Silver Teknolojisi
Pirelli’nin ultra yüksek performans serisinin en yeni üyesi olan P Zero Silver, tüm teknolojik altyapısını Formula 1 lastikleriyle paylaşıyor. Formula 1’den elde edilen bilgi birikimi ve deneyimden hareketle ana hatları şekillendirilen lastik, matematiksel modellerin yardımıyla yol kullanımı için optimize edilmiş.

Formula 1 lastiklerinin üretilme metodunu yeni P Zero Silver yol lastiklerine uygulayan Pirelli araştırmacıları, üst segmentte yer alan ultra yüksek performans odaklı coupe ve spor sedanların gereksinimlerine cevap verebilecek bir lastik geliştirmeyi başarmış. P Zero Silver’in Formula 1 lastikleriyle bir başka ortak noktası da lastik bileşenlerinin geliştirilmesinde ve üretilmesinde kullanılan teknoloji ve yapım süreci.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017