Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pis Yedili Dizisinden Ecem Karavus Dikkat Çekiyor!

Yeni dönem gençlik dizisi Pis Yedili çok tuttu. Her karakterinin kendine özel hayran kitlesi oluştu. Ecem Karavus namı diğer Pis Yedili’nin Alice’inin de hayranları giderek artıyor. Son dönemin en dikkat çeken isimlerinden Ecem Karavus ilk kez bir dergi kapağında…
Pis Yedili Dizisinden Ecem Karavus Dikkat Çekiyor!
Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de televizyonculuk anlayışı değişiyor. Her ne kadar süreleri ve içerikleri farklı olsa da diziler beyazcamı kontrol altına aldı. Büyük prodüksiyon diziler haliyle daha çok seyrediliyor. Ancak dizi sektöründe de şaşırtıcı işler de olmuyor değil. Örneğin Pis Yedili dizisi şimdilerde yediden yetmişe herkesin izlediği bir yapım haline geldi. Gelir durumu düşük yedi öğrencinin, bazı talihsiz olaylar neticesinde özel bir okula nakil olmalarını ve bu okulda yaşadıkları üzerine kurgulanan dizi giderek artan izleyici grafiğiyle ilgi geçiyor.

Pis Yedili dizisinin en beğenilen karakterlerinden bir olan Orço’nun sevgilisi Alice karakterini ise Ecem Karavus canlandırıyor. 23 yaşındaki güzel oyuncu aynı zamanda modellik yapıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017