Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pixar'ın Merakla Beklenen Yeni Filmi 'Brave'

Wall-e, Toy Story ve Up gibi yediden yetmişe herkese unutulma anlar yaşatan Pixar şimdi de yeni filmi Brave ile gönülleri fethetmeye hazırlanıyor.
Pixar'ın Merakla Beklenen Yeni Filmi 'Brave'
Aslında 1979 yılında Lucasfilm altında kurulan Pixar’ı bizler genellikle 1995 yılında çıkan ilk filmleri Toy Story’de biliyoruz. O günden bu yana 13 adet film çıkaran Pixar, şimdiyse yepyeni bir filmle bize sihirli anlar yaşatacak. Bu yeni filmin adıysa Brave. Çalışmalarına 2008 yılında “The Brave and the Bow” ismiyle başlanan film Pixar’ın ilk peri hikayesi olma özelliğini taşıyor.

Filmin konusundan bahsedecek olursak Merida isimli kıvırcık saçlı İskoç bir kız karşımıza çıkıyor. Oldukça yetenekli bir okçu olan Merida, Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un kızı. Kendi kaderini eline almak isteyen Merida, binlerce yıllık bir geleneği çiğneyerek görücü usülü evlilikten kaçar. Krallıkta büyük bir karışıklığa yol açan bu durumdan kurtulmak için bir cadıdan yardım alan Merida, tüm ailesinin bir lanet altında kalmasına sebep olur. Merida çok geç olmadan bu laneti kaldırmak zorundadır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017