Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Plasenta, Coca Cola'da Sosyal Medya Yönetiminin Başına Geçti

Plesenta, dev uluslararası ajansları geride bırakarak Coca-Cola'nın Avrasya & Afrika Bölgesi'ndeki sosyal medya yönetimin başında geçti.
Plasenta, Coca Cola'da Sosyal Medya Yönetiminin Başına Geçti
Coca-Cola 90 ülkedeki sosyal medya stratejisini Türk bir ajansın ellerine teslim etti. Bundan böyle Coca-Cola’nın EAG (Eurasia & Africa Group) bölgesindeki sosyal medya faaliyetleri Plasenta’dan sorulacak… Muhtar Kent’in Coca-Cola’nın başında olmasıyla duyduğumuz gurur sanki bu haberler daha da perçinlendi. Bu göğsümüzü kabartan gelişmenin detaylarını öğrenmek için Plesenta Ajans Başkanı Cem Batu’yla bir araya geldik. Batu’dan dünyaca ünlü ajansların arasından sıyrılmalarının hikayesini ve 90 ülkede nasıl bir strateji uygulayacaklarını dinledik.

Sorularımızı büyük bir içtenlikle cevaplayan Batu’ya ilk olarak “Bu yarışta hangi ajanslarla kapıştıklarını?” soruyoruz. Tabii konu dünyanın en değerli markalarından biri olunca, listede nasıl ajansların yer aldığını tahmin etmek çok da zor değil ama biz yine de bu ajansların adını öğrenelim istiyoruz… Batu, diğer ajansların isimlerini vermenin çok doğru olmayacağını belirterek, “Ancak kendilerini kanıtlamış, hepimizin adlarını ve işlerini bildiği ve çok uluslu ajansların katıldığını söyleyebilirim. Bizimle birlikte toplam dört ajans vardı kısa listede” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017