Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

PlayStation'a Özel Gerilim Oyunu Until Dawn

Gözlerden uzak bir dağ evinde ürpertici hikâyesi ve çevre öğeleriyle oyuncularına korku dolu anlar yaşatacak olan Until Dawn ile, klasik gençlik korku filmlerinin heyecanını yaşayacaksınız.
PlayStation'a Özel Gerilim Oyunu Until Dawn
Bir grup genç… Gençlerden bir tanesinin ailesinin bir dağda, kayak yapmak için gittiklerinde kullandıkları bir dağ evi var. Gençler heyecanlı, gençlerin arasında sevgililer de boy göstermekte. Ne var ki Mount Washington’ın onlara zindan olacağından da bir haberler… PS3’e özel geliştirilmekte olan Until Dawn, tam olarak “I Know What Did You Last Summer” atmosferinde.

Gençler eğlenmek istiyor ama bir onların peşine düşüyor. Grupta bulunan gençlerin hepsinin kontrol edebileceğimiz oyunda, karakterler arası geçiş senaryoya bağlı oluyor. Örneğin oyunun bir kısmında bir sevgili gruptan ayrılıyor ve dağda başka yerlere gidiyor. Tabii hiçbir şeyden haberi olmayan bir çift sevgiliden daha masun hiçbir şey olamayacağı için ne olduğunu belli olmayan kötü güçler de onların peşine düşüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017