Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Playstation Vita'ya Özel Call Of Duty: Black Ops Declassifie

PS Vita için hazırlanan Call of DutyBlack Ops Declassified'da Nuketown gibi Call of Duty Black Ops'da efsane haline gelen bölümlerler birlikte yeni bölümlerde yer alıyor.
Playstation Vita'ya Özel Call Of Duty: Black Ops Declassifie
Activision’ın PS Vita’ya özel Call of Duty çıkarması olan Call Of Duty: Black Ops Declassifiedİ dokunmatik FPS oyunlarına karşı önyargıyla yaklaşanları bile cezbedecek biçimde karşımıza çıkıyor. Call Of Duty: Black Ops Declassified’un gamescom basın sunumunu yapımcılardan Ryan Sott bizzat gerçekleştirdi. Ne var ki basın sunumuna yoğun ilgi olduğundan soru & cevap kısmı yapılmadan klansman sonra erdi.

Call Of Duty: Black Ops Declassified’i Wi-Fi üzerinden 4v4 olmak üzere toplamda sekiz kişi aynı anda oynayabiliyor. Call Of Duty: Black Ops Declassified’da oyuncuları toplamda altı adet multiplayer harita ve Free for All, Team Deathmatch, Kill Confirmed gibi farklı multiplayer modlar bekliyor. Senaryo modundaysa Time Trial ve Survival bölümleri var. PS Vita’ya özel olarak yakından dövüş, bomba atma ve keskin nişancılık yaparak düşmanı öldürme olayları Call Of Duty: Black Ops Declassified’da dokunmatik kontrollerle mümkün olacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017