Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pokemon Ve Modanın Ortak Noktası: Pokexfashion

Pokemon ve modaya aynı oranda tutkun olan Kanadalı Blogger Francis'in, ikisini birleştirme denemesi, ortaya bu estetik ve hayalperest blog'u çıkartmış.
Pokemon Ve Modanın Ortak Noktası: Pokexfashion
Ne mutlu ki modanın hayatımızdaki yeri ve görevi sadece giyinme akımı yaratmakla sınırlı değil. Yaratıcı beyinler, sanatsal vizyonlar, modayı sadece bir başlangıç noktası olarak görüp hayali rotalar üzerinde zevki yolculuklar yaptırıyor takipçilerine. Pokexfashion da modayla bir araya gelmesi en düşünülemez “şey”lerden biri olan Pokemon’u moda dünyasının içine entegre etmiş. Hem de tahmin edemeyeceğiniz bir estetik duygusuyla. Kanadalı blog yazarı 23 yaşındaki Francis, 9 yaşından beri tutkunu olduğu Pokemon karakterlerini, sevdiği markaların kampanyaları hayran olduğu fotoğrafçıların moda çekimleri, dergilerin ilham veren sayfaları ya da defile podyumlarıyla birleştirerek estetik ve eğlenceli bir blog hazırlamış.

Francis’in Toronto’da Zara’nın vitrin tasarımcısı olarak çalışmasının, hazırladığı kolajların estetik yönüne katkısı var elbette. Moda ve Pokemon’un genç blogger’ın hayatının iki büyük merkezi olması ve ikisini tek bir ortak noktada bir araya getirme isteği blog’un ortaya çıkış öyküsünü özetliyor. Blog’da ünlü fotoğrafçılarla yapılan Pokexfashion’a özel çekimleri görebilir, sezonun trendlerini farklı ve eğlenceli bir bakış açısıyla takip edebilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017