Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Polonezköy, Ağva ve Riva’da Tatil!

Polonezköy, Ağva ve Riva nefes kesici güzelliği ile şehrin yorgunluğunu üzerinizden söküp atmak için bire bir adresler.
Polonezköy, Ağva ve Riva’da Tatil!
Baharın sıcak yüzünü göstermeye başladığı bugünlerde fazla uzağa gitmeden gezgin ruhunuzu tatmin etmek istiyorsanız, yanı başınızdaki küçük doğa cennetlerini keşfetmenizi öneririz. Polonezköy, Ağva, Riva’da enerji depolamaya var mısınız?

İstanbul’un hemen yanı başında bulunan Polonezköy, adından da anlaşılacağı gibi Polonyalılar tarafından kurulmuş. Göz alıcı doğası, özgün mutfağı kadar sıra dışı mimari özellikleriyle de dikkat çeken evleriyle Polonezköy, görülmeye değer bir yer. Yeşilçay ve Göksu’nun denize döküldüğü yerde oluşan küçük bir delta üzerinde kurulan Ağva ise, 3 km uzunluğa sahip nefes kesici bir kumsalıyla iddialı. Karadeniz’in bir diğer incisi, Riva ise Anadolu Feneri ile Şile arasında saklı kalmış bir hazineye benziyor.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017