Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Polycom'dan Bulutta Video Servisi

Telepati Dergisi olarak bulutta video konferans sistemleri sunan Polycom'un çalışmaları hakkında bilgi almak için Polycom EMEA Bölgesi Kurumsal Çözümler Direktörü Ray McGroarty ile görüştük.
Polycom'dan Bulutta Video Servisi
Polycom’un bulut bilişimde ne gibi yatırımları bulunuyor?

Video konferans tedarikçileri, VaaS (Video-as-a-Service) adı verilen bulut tabanlı dağıtım modelini video konferansları için sunuyor. Müşteriler, artık altyapıya sahip olmadan, abonelik kapsamında video özelliklerine erişebiliyorlar. Polycom, servis sağlayıcılarına bulut ile müşterilerine video sunmaları imkanını vermek için, Ocak 2012’den beri VaaS çözümleri sunuyor. Müşteriye sunduğu faydalar arasında, sadece servis kullanımı için ödeme yapma, talebe göre ölçeklenebilirlik ve birden fazla kullanılma olanağını sayabiliriz, böylece altyapı ve yazılım güncellemeleri hakkında endişelenmelerine gerek kalmaz. Polycom’un VaaS hizmeti, çoklu çözümler, tedarikçiler, ağlar ve bağlantı protokolleri de dahil olmak üzere, bir iletişim ortamında tüm öğelerin birlikte çalışabilmesi için açık standartlar kullanmaktadır.

Servis sağlayıcı için ana faydası, oda ve masaüstü bilgisayar sistemleri, dizüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere daha fazla cihazla, daha fazla kullanıcıya ulaşma yeteneği taşıyor olmasıdır.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017