Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Popular Science Dergisi Türkiye’de Okurlarıyla Buluşuyor

Amerika’da tam 140 yıldır yayınlanan Popular Science Dergisi, Doğan Burda Dergi Grubu bünyesinde mayıs ayında Türkiye’de okurlarıyla buluşuyor. Dünyanın en popüler yayınları arasında gösterilen dergi, geleceğe ışık tutmasıyla dikkat çekiyor.
Popular Science Dergisi Türkiye’de Okurlarıyla Buluşuyor
Dünyanın önde gelen bilim, teknoloji ve inovasyon dergisi Popular Science Dergisi, Doğan Burda Dergi Grubu bünyesinde mayıs ayında Türkiye’de okurlarıyla buluştu. Geleceğe her zaman pozitif bir bakış açısıyla yaklaşan dergi, Amerika’da tam 140 yıldır yayın hayatını sürdürüyor.

Popular Science, bilim ve günlük hayatın kesişmesini yakın geleceğe odaklanarak irdeliyor. Her ay farklı yazılar ve yazarlarla “Hayatımızı değiştiren yenilikler neler, gelecek ne getirecek” sorularına cevap bulmaya çalışıyor. Zengin bir içeriğe sahip olan derginin en önemli özelliklerinden biri de çok özel illüstrasyonlara yer vermesi…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017