Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Popular Science Türkiye’ye Büyük İlgi

1872 yılından beri yayımlanan dünyanın en önemli popüler bilim ve teknoloji dergilerinden Popular Science, Mayıs ayında ülkemizde yayına başladı.
Popular Science Türkiye’ye Büyük İlgi
Amerika’da tam 140 yıldır yayımlanan popüler bilim ve teknoloji dergisi Popular Science, Doğan Burda Dergi Grubu bünyesinde Mayıs ayında Türkiye’de okurlarıyla buluştu ve büyük ilgi gördü. Okuyucuların bilim, inovasyon ve teknoloji konularında keyifli makalelerle bilgi veren Popular Science, geleceğe her zaman pozitif bir bakış açısıyla yaklaşıyor.

Popular Science, her ay farklı yazılar ve yazarlarla “Hayatımızı değiştiren yenilikler neler ve “Gelecek ne getirecek?” sorularına cevap veren vazgeçilmez bir rehber niteliği taşıyor. Dergi, bilim ve günlük hayatın kesişmesini yakın geleceğe odaklanarak irdeliyor. Herkesin her gün severek okuyacağı bir içeriğe sahip olan derginin en önemli özelliklerinden biri de çok özel illüstrasyonları…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017