Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Porsche 911 Carrera 4 İnceleme Ve Özellikleri

Yeni Porsche 911 Carrea 4, markanın yüksek performans ve verimlik öğelerini aktif dört tekerlekten çekiş sisteminin dinamik avantajları ile birleştiriyor.
Porsche 911 Carrera 4 İnceleme Ve Özellikleri
Yeni Porsche 911, Carreara 4 ve 4S modeliyle dört tekerlekten çekişe kavuştu. Porsche’nin sisteminde, gücün arka tekerleklere daha fazla aktarılması esas alınıyor. Böylece yeni 911 Carrera 4, farklı zemin ve hava koşullarında daha fazla sürüş dinamiği garanti ediyor. Dört tekerden çekiş sistemine sahip 911 Carrera Serisi dört farklı model seçeneğiyle sunulacak. 911 Carrera 4S, hem Coupe hem de Cabriolet gövde versiyonlarıyla 2012 yılı içersinde satışa sunulacak.

Sahip oldukları dört tekerlekten çekiş sistemine karşın yeni 911 serisi modeller, markanın arkadan itiş genlerini de beraberlerinde getiriyorlar: hafif karoser yapısı ve yürüyen aksamın yanı sıra motor ve şanzımanlar da yeni çekiş sistemine göre uyarlandı. Daha yüksek motor devri ve performans sağlayan yeni 911 Carrera 4 modelleri, buna karşın bir önceki modellere göre daha az yakıt tüketimi ile yetiniyorlar. Yeni 911’ler, rakamsal açıdan bir önceki modele göre yüzde 16 oranında daha az yakıt tüketimine sahipler, aracın ortalama ağırlığı da 65 kg kadar hafifledi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017