Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Porsche Boxster S... 911'in En Büyük Tehdidi İle Tanışın

Harika görünüyor, arka tekerleklere güç veren 6 silindir boxer motorun muhteşem bir sesi var ve 911'in yarı fiyatına satılıyor. Acaba Boxster Porsche'in en iyi spor otomobili mi?
Porsche Boxster S... 911'in En Büyük Tehdidi İle Tanışın
Yeni Boxster'a baktığınızda gözünüze ilk takılan şey ne oluyor? Belki ilk olarak dikey yerleştirilmiş farlar. Ya da stopları kesip geçen arka kanat. Kapılar olmayacağına bahse girerim. Aslında o kapılara takılırsanız oldukça garip kaçabilir, öyle değil mi? Michael Maure'in tasarım ekibinin önemli üyelerinden biri olan Peter Varga ile tanıştığımda, beni aslındai tam da oraya yönlendirdi. Hadi başlıyoruz, o eski sıkıcı kapı muhabbeti başlıyor...

"Boxster'ın ilk neslinde Porsche 911'den gelen kapıları kullandık, bu sebepten o otomobillerin tasarımının kapılara uygun olması gerekiyordu" diyor heyecanla aktarırken.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Porsche

Dergilerde yayınlanan Porsche ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017