Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Porsche Boxster S Özellikleri

Porsche’nin roadster’ı yeni ve cüretkar görünümüyle, 911’e hem yaklaşıyor hem de onun gölgesinden uzaklaşıyor.
Porsche Boxster S Özellikleri
Porsche’nin roadster’ı yeni ve cüretkar görünümüyle, 911’e hem yaklaşıyor hem de onun gölgesinden uzaklaşıyor. Orijinal Boxster’ı hatırlıyoruz. Bu araç yolcu koltuğunda daha bir keyif verirdi insana. Neden acaba? Bunun sebebi, son 15 yıldır Boxster’daki iki adet tekerlek yanı havalandırmanın sadece soldaki olanı işe yarıyordu. Bunun anlamı Boxster sürücülerinin, yolcuları tarafından yaşanan 6 silindir boxer motor keyfine ulaşamamalarıydı. Şimdi ise ikisi birden işlevsel, bu yeni Porsche’nin bebek spor otomobilindeki bir düzine kadar, küçük ama etkili değişiklikten biri sadece.

Yeni 911 gibi, Boxster’da, toplam ağırlığını 35 kilogram düşüren bir düzenleme ile yapısında, çelikten, alüminyuma geçiş yaptı. Ve son olarak, 911’den aldığı kapılarından kurutarak, Michael Mauer ve ekibinin yaratım süreci sonunda, kendi özgün kapılarına kavuştu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017