Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Porsche Panamera İnceleme Ve Özellikleri

Alman otomobil üreticisi Porsche'nin dört kapılı dört koltuklu coupe otomobil modeli Panamera birçok yeteneği bünyesinde toplamış.
Porsche Panamera İnceleme Ve Özellikleri
Porsche karakteri bellidir, onların değişmesini bekleyemeyiz gibi düşünceler çok sık bir şekilde gündeme gelmişti. Fakat Cayenne ile bu fikirler önemli bir değişim gösterdi. Arkasından Panamera fikri ortaya atıldığındaysa, bu kez biraz daha sert yorumlar geldi: Böyle bir Porsche olmaz, olsa bile ilgi görmez.

İşte Porsche Panamera bu sert yorumlara maruz kalarak yola çıktı. Fakat daha ilk kullanımın ardından fikirler tam tersi bir şekilde, üstelik çok hızlı bir şekilde değişim gösterdi. Olmuş hem de bal gibi olmuş. Elbette alışkın olduğumuz Porsche tasarımlarının çok dışında olan bir araçtan söz ediyoruz. Öncelikle bu araç çok uzun, arka tarafında da markanın karakterine gönderme yapılan bombeli bir yapısı var ama çok şişkin.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017