Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Prada Phone By LG 3.0 İnceleme Ve Özellikleri

LG-PRADA işbirliğinin son ürünü olarak nitelendirilen LG Prada 3.0 her tarafında Prada imzası ve tarzını taşıyor.
Prada Phone By LG 3.0 İnceleme Ve Özellikleri
Yeni Prada Phone’da en çok öne çıkan detaysa, arayüzünün klasik siyah ve beyaz uygulama ikonlarına- hava durumu ikonları da beyaz çizgiden oluşan bulutlar, güneş…vs’lerde oluşuyor- her şey siyah beyaz renk ikonu olan bir uygulama indirdiğinizde uygulama parlak görünüyor, fakat ikona uzun süre bastığınızda bir fırça beliriyor ve siyahzın beyazın tonlarından istediğinizi seçip değiştirebiliyorsunuz.

Bununla birlikte Prada zarif ve şık olsa da –bunu duyduğunuzda pek şaşırmayabilirsiniz- performans söz konusu olduğunda, ne yazık ki Note ve One S’in eline su dökemiyor. En hızlı işlemci kullanılmamış, fakat yine de çoğu görevin altından kalkabiliyor. Depolama alanınız 8 GB, ama en azından -HTC ve Nokia’nın aksine- microSD hafıza kartıyla alanınızı genişletebiliyorsunuz.

Telefonda tasarım anlamında da birkaç eskiklik var –Anasayfa, Geri, Menü ve Arama tuşları aydınlatılmadığında, tamamen kayboluyor. Yani tuşların nerede olduğunu ezberlemek zorundasınız. Çok ince olduğu için bataryası da çok dayanıklı değil, bu daha hergün şarj etmeyi zorunlu kılıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017