Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Premiere Vision Türkiye'deki İlk Temsilci Ofisini Açtı

Dünyanın en önemli kumaş fuarlarından Premiere Vision, Türkiye’deki ilk temsilcilik ofisini İstanbul’da açtı. Bu vesileyle, Premiére Vision’ın moda direktörü Sabine Le Chatelier’le modanın görünmeyen yüzünü ve bizi bekleyen trendleri konuştuk.
Premiere Vision Türkiye'deki İlk Temsilci Ofisini Açtı
Dünyanın en önemli kumaş fuarlarından Premiere Vision, Türkiye’deki ilk temsilcilik ofisini İstanbul’da açtı. Moda tasarımında yaratıcılığın başlıca malzemelerinden biri kumaşlar. Bu kumaşların, tasarımcı ve markaların koleksiyonlarına girmesinde başrolü oynayansa Premiére Vision. Bu büyük fuarın moda direktörü Sabine Le Chatelier’le bir araya geldik.

Premiére Vision’ın moda ekibinin en önemli rollerinden birinin global trendleri araştırmak olduğunu belirten Sabine Le Chatelier, “İşimizin bir kısmı trend avcılığını da kapsıyor. Bunun için sanat, kültür ve moda alanlarında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017