Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Promoqube’dan Sosyal Medya 101

Sosyal medya günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Bu gerçekten yola çıkarak sosyal medyanın yapı taşı olan sosyal medyaya geçmişten günümüze ışık tutan bir video hazırlayan Promoqube, sosyal medyanın gerçeklerini gözler önüne seriyor.
Promoqube’dan Sosyal Medya 101
Günümüzde internete ulaşım kolaylığı, gittikçe dijitale kayan bir hayat tarzı ve akıllı telefonlar gibi etkenler, sosyal medyanın hayatımızda belirgin bir ağırlık kazanmasına sebep oldu. Sosyal medya en temel tanımıyla; gelişen dünyaya şekil veren yeni yaşam çağı ve hayatı sınırsız paylaşmanın en kısa yolu.

Günlük hayatın birçok parçası sosyal medyanın içinde yer alıyor. Çağımızda her birey istediği bilgiye veya yapmak istediği bir şeye internet sayesinde hızlı ve kolayca ulaşabiliyor. Sosyal medyaya artık insanların şekil vermesi insanları sosyal medyanın ayrılmaz bir parçası haline getiriyor.

Sosyal medya günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Bu gerçekten yola çıkarak sosyal medyanın yapı taşı olan sosyal platformlara ve sosyal medyaya geçmişten günümüze ışık tutan bir video hazırlayan Promoqube, her gün kullandığımız sosyal ağlarla ilgili bilmediğimiz gerçekleri de gözler önüne seriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017