Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pronet Türkiye Satış Birincisi Verita'dan

Çağrı merkezi sektörünün başarılı isimlerinden olan Verita, yürüttüğü projeler kapsamında gösterdiği başarılarla lider olmaya devam ediyor. Pronet projesi Kasım ayı Türkiye tele satış birincisi Semih Selvi’ye “En Başarılı Satış Temsilcisi” ödülü Pronet Genel Müdürü Metin KASTRO tarafından takdim edildi.
Pronet Türkiye Satış Birincisi Verita'dan
Eylül 2012’den bu yana Pronet projesi kapsamında Tele Satış Müşteri Temsilcisi olarak çalışan Selvi; başarısının “Müşteri Odaklı Çalışma Prensibi” ne bağlı olduğunu vurgulayarak; “Verita’da çalışmaya başladığım ilk günden beri aldığım eğitim ve gelişim programlarının katkısıyla öncelikle müşterilerin ihtiyaçlarını anlayıp buna uygun çözümler sunduğum için başarı sağladım ve bu değerli ödüle layık görüldüm. Verita’daki tüm yöneticilerime ve Pronet’e teşekkür ederim.” dedi.

Verita Grup kurucu ortaklarından Caner Uluer, sağladıkları başarıdan duyduğu mutluluğun altını çizerek şunları söyledi: “Özellikle Outbound Tele Marketing tarafında gösterdiğimiz yüksek performansın altında yatan en önemli sebeplerin başında teknoloji ve insan kaynağına yaptığımız yatırımlar geliyor. İş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün daha da büyüyen bir motivasyonla yolumuza devam ediyoruz.”

Çağrı merkezleri sektöründe 5. yılını dolduran Verita; uzman kadrosu ile Pronet, D-Smart, Digiturk projeleriyle sektöründe öncü firmalara doğrudan pazarlama hizmeti vererek çağrı merkezi alanında başarılarını sürdürüyor.

Verita, sahip olduğu altyapı ve tamamı konusunda uzman kadrosu ile müşterileri için özel satış ve pazarlama becerisi isteyen çözümler üreterek sürekli eğitim programları düzenliyor. Bu sayede kurulduğu günden bu yana tele satış alanında farkını ortaya koyarak başarı sağlamaya devam ediyor.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017