Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pronto Tour'dan Bir Yenilik Daha: Pronto Life

Sektörde varlığını kanıtladığı uzun yıllar boyunca, ülke içerisinde birçok ilke imza atan Pronto Tour, zaman geçtikçe kendini yenilemeye devam ediyor.
Pronto Tour'dan Bir Yenilik Daha: Pronto Life
Sektörün lider firmalarından biri olan Pronto Tour, 18. yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Sektörde varlığını kanıtladığı uzun yıllar boyunca, ülke içerisinde birçok ilke imza atan Pronto Tour, zaman geçtikçe kendini yenilemeye devam ediyor. Sektöründe yine bir ilk ile karşımıza çıkan Pronto Tour, dergisi Pronto Life ile sektördeki tecrübesini konuşturuyor.

Pronto Tour'un yılda 3 kez çıkarttığı Pronto Life için, yurt dışı turlarında lider olan firmanın seyahat tecrübesini en etkili kullandığı alanlardan birisi demek mümkün. Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan Pronto Life, yılda 3 kez karşınıza çıkıyor.

Yurt dışından birçok ülke ve şehrin tanıtımının yer aldığı bu dergide, yine turizm ile yakından ilgili kişilerin görüşlerine yer veriliyor. Spesifik tatil noktalarında çekilmiş fotoğraflar ise dergiye hareket ve renk katıyor. Seyahat ve gezi kültürünü en iyi şekilde yansıtan bu dergide, yeni yerler, yeni kültürler, yeni lezzetler, ve sıradışı insanlarla tanışacaksınız. Pronto Life dergisini okumak için, www.dijimecmua.com/pronto-life/ adresine tıklayın.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017