Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Protezsiz Göğüs Büyütme Estetiği Nasıl Yapılıyor?

Belki göğüsleriniz bir parça daha büyük olsa, bikininiz daha güzel durabilirdi diye düşünüyorsanız, haberiniz olsun, protezsiz göğüs büyümek mümkün…
Protezsiz Göğüs Büyütme Estetiği Nasıl Yapılıyor?
Yaz aylarına girilmesiyle birlikte vücudunuzun kusurlu yanları ince kıyafetler ve bikiniler ile ortaya çıkıyor. Belki göğüsleriniz bir parça daha büyük olsa, bikininiz daha güzel durabilirdi diye düşünüyorsanız, haberiniz olsun, protezsiz göğüs büyümek mümkün.

Op. Dr. Hüseyin Güner, “Son yıllarda uygun ve seçilmiş vakalarda meme büyütme için kullanılmaya başlayan yeni bir yöntem, hastanın kendinden alınan yağ ve kök hücreleriyle uygulanan otolog dokuyla göğüs büyütme yöntemi oluyor. Bu yöntemde meme büyütme uygulamak için hastanın bel, karın, basen gibi bölgelerinden özel yöntemlerle alınan ve hazırlanan yağ ve kök hücreleri, büyütme uygulanacak memeye enjekte ediliyor” diyor. Çok miktarda büyüme gerektirmeye hastalara uygulanan işlemin en önemli avantajı büyütme işleminin yanında vücudunun diğer bölgelerinden yeniden şekillendirme ve incelme yapılabilmesi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017