Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Prysmian'da ''Yaratıcı Drama İle Etkili İletişim'' Eğitimi

Prysmian'da "Yaratıcı Drama İle Etkili İletişim, Takım Çalışması ve Motivasyon" eğitimleri, eğitmen Sayın Ceyhan Özer eşliğinde tüm hızıyla devam ediyor.
Prysmian'da ''Yaratıcı Drama İle Etkili İletişim'' Eğitimi
Prysmian'da "Yaratıcı Drama İle Etkili İletişim, Takım Çalışması ve Motivasyon" eğitimleri, eğitmen Ceyhan Özer eşliğinde tüm hızıyla devam ediyor. 30-31 Mart 2012 tarihlerinde bir diğeri gerçekleşen eğitimde katılımcılara; yaratıcılığı geliştirme, estetik gelişimi sağlama, eleştirel düşünme yeteneği kazandırma, birlikte çalışma alışkanlığı kazandırma, sosyal gelişimi sağlama, kendine güven duyma ve karar verme becerilerini geliştirme, dil ve iletişim becerilerini kazandırma, soyut kavramları ya da yaşantıları somutlaştırma, imgelem gücünü, duygularını ve düşüncelerini geliştirmeleri amaçlanmıştır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017