Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pucca Kimdir?

Sosyal Medya… Bazılarımızın kendini alamadığı, bazılarımızın yeni yeni keşfettiği, bazılarımızın, “Burada kız tavlanır mı?” diye yaklaştığı, bazılarımızın da özellikle ünlülerin, kendilerini her şeyiyle deşifre ettiği büyük bir mecra… Bu mecranın ünlü yaptığı isimlerden olan Pucca kimdir?
Pucca Kimdir?
Günümüzde sosyal medya çeşitli amaçlarla tüketilmeye devam ediyor. Ankara Life dergisi, sosyal mecranın ünlü yaptığı isimler arasında yer alan Pucca ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Televizyonculuktan blog kitap yazarlığına adım atan Puccaa, Milliyet Cadde, Elele, Remood ve Keyifli Alışveriş dergisinde yazıyor. Gelecek sezonda yayına girecek bir dizinin senaryosunu da yazan Pucca, bu senaryoyu kardeşiyle beraber kaleme alıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017