Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pucca Hakkında Her Şey!

Blog yazılarıyla başlayan macerası, kitaplara, gazetelerde ve dergilerde köşe yazılarına, sosyal medya kraliçeliğine kadar uzandı. Her yerde o var. Yakın zamana kadar ne yüzünü göstersek, ne de gerçek adını söylesek tanımanız mümkün değildi. Çünkü Türkiye onu “Pucca” olarak tanıdı ve sevdi.
Pucca Hakkında Her Şey!
Weekly Dergisi’nin yazarlarından Hasan Kavak, sosyal medyanın kraliçesi Pucca ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. İşte Pucca röportajı…

Pucca, olmadan önce Pınar Selen ne yapıyordu bize biraz bahseder misin?

Televizyoncuydum, kanal D’de çalışıyordum ama kamera önünde değildim hiç. Kamera arkasıydı benim işim. Aynı zamanda dizilere ve programlara metinler yazıyordum. Sonra ekonomik kriz geldi, hatırlarsınız birçok büyük gazetelerden ve televizyon kanalından çalışanlar çıkarıldı. O kurbanlardan biri de bendim işte.

Seni çıkaranlar çok pişman olmuştur kesin.

Valla aslında çıkarıldığım yere geri döndüm gibi bir şey oldu. Bir şey değişmedi. İşsiz kalınca yapacak bir şey yoktu evin içinde can sıkıntısından internete girdim. Blog yazmaya başladım sonrası geldi zaten.

İlk blog yazarlığı başladı değil mi? Twitter şöhreti sonradan oldu sanırım. Blogun nasıl patladı peki?

İlk olarak blog yazmaya başladım evet. Twitter ondan çok daha sonra. Twitter’ın da ilk kullanıcılarındanım ama blog 6 sene öncesine dayanıyor. Patladı demek doğru olur mu bilemiyorum. Zamanla oldu çünkü. Kitap teklifi 4 sene sonra geldi mesela. 4 sene boyunca blog yazdım. Öncesinde bir yerden kitap teklifi geldi kabul etmemiştim. Sonra dizüstü edebiyat diğer arkadaşlara da teklif götürünce, arada benimki de kaynar kimse benle dalga geçmez diye kabul ettim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017