Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Pulsar, Ford Dünya Ralli Takımı İle Pistlerde

Pulsar, dünyanın en zorlu spor müsabakalarında biri olan FIA Dünya Ralli Şampiyonası takımlarından Ford Dünya Ralli Takımına destek veriyor.
Pulsar, Ford Dünya Ralli Takımı İle Pistlerde
Arjantin, Monte Carlo, Yeni Zelanda, Fransa gibi dokuz farklı ülkede, FIA Dünya Ralli Şampiyonası takımları dünyanın en zorlu spor müsabakalarında mücadele veriyor. Kar, kum, çakıl veya asfalt, zemin her ne olursa olsun Ford Dünya Ralli Takımı, her yarışta lider olmayı hedefliyor. Pulsar da servis süresini belirleyip, pilotların önde olmaları için takımı destekliyor.

Seiko Watch Corporation tarafından üretilen Pulsar’ın son koleksiyonlarından Nairobi Koleksiyonu, Ford Dünya Ralli Takımının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretildi. Saatler dayanıklı ve ileri özelliklerle tasarlandı. Nairobi Koleksiyonundaki her bir kronograf kazanmak için gerekli her şeye sahip.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017