Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Rafet El Roman Röportajı

Romantik şarkıları ile insanların duygularına dokunan Rafet El Roman’ın dünyasının kapılarını araladık ve keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.
Rafet El Roman Röportajı
Yıl 1995, kendine has yorumu ile ‘Seni Seviyorum’ diyen Rafet El Roman hayatımıza girdi… Aradan 17 sene geçti ama onun yarattığı romantik şarkılar hiç eskimedi. Hayatın her alanında insanın sürekli bir olgunlaşma sürecinden geçtiğini belirten El Roman, kendi deyimiyle büyüdü, olgunlaştı, üç çocuk sahibi oldu ama bir türlü tarzını değiştirmeye cesaret edemedi. Ama halinden memnun…. Zira “Radyoda bir melodi duyduğunda dinleyici ‘Rafet El Roman şarkısıdır’ diyor. Buna ulaşmak çok mutluluk verici” diye ifade ediyor tarzını… Bu romantik şarkıları ile insanların duygularına dokunan Rafet El Roman’ın dünyasının kapılarını araladık ve keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Sahnedeki Rafet El Roman’ı bir kenara bırakırsak, günlük yaşantınızda nasıl birisiniz?

Rafet El Roman: Günlük hayatımda oldukça sade bir hayat sürüyorum. Almanya’da evde çocuklarımla bol bol zaman geçiriyorum. Bunun yanı sıra müzik çalışmalarıma yer ayırıyor ve golf oynuyorum.

Son albümünüzde yeterince başarı yakaladığınızı düşünüyor musunuz?

Rafet El Roman: Başarı, beklentinizin ne olduğuyla göreceli… Şarkılarım, paylaşmak istediğim duygu dinleyenlerimin içinde bir yere dokunabiliyorsa başarılıyım demektir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017