Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ragıp Savaş Röportajı

Türk tiyatrosunun ve sinemasının en yetenekli oyuncularından Ragıp Savaş, şimdiye kadar defalarca kamera önünde yer aldı. Ama böylesi ilk. Ragıp Savaş Boxer için modellik yaptı.
Ragıp Savaş Röportajı
İlginç bir kariyer öykünüz var. İzmit doğumlusunuz. Profesyonel voleybol oynadınız. Eczacıbaşı’nda… Ama daha sonra konservatuarda öğrenim gördünüz. Neden fikir değiştirdiniz? Halbuki Türkiye’nin voleybolda sembol takımlarından birinde oynamışken?

Tiyatro aşkı daha ağır bastı; ikisini birlikte yürütebilmeyi çok isterdim ama konservatuarın ilk senesinde devam ettiğim spor hayatımı ikinci sınıfa geçtiğimde okulun yoğunluğundan dolayı üzülerek noktalamak zorunda kaldım.

Mevkiiniz neydi voleybolda? İyi bir oyuncu muydunuz? Hala oynuyor musunuz voleybol?

Smaçör pasör (2 numara) oynuyordum; solak olmak bu sporda büyük avantajdır. Bu avantajı da elimden geldiğince iyi olmak için kullandım. İyi ve aranılan bir oyuncuydum denilebilir. Vakit buldukça, özellikle yazın plaj voleybolu oynamaktan keyif alıyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017