Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ramada Plaza İzmit'ten Tanışma Kokteyli!

İzmit’in en iddialı otel yatırımlarından ve çok yakında hizmete açılacak olan oteli Ramada Plaza İzmit, ekibinin tanışması ve kaynaşması amacıyla otel içindeki ilk kokteylini düzenledi.
Ramada Plaza İzmit'ten Tanışma Kokteyli!
İzmit’in en iddialı otel yatırımlarından ve çok yakında hizmete açılacak olan oteli Ramada Plaza İzmit, ekibinin tanışması ve kaynaşması amacıyla otel içindeki ilk kokteylini düzenledi. Yapımına aylar öncesinde başlanan otelin tüm personeli, İzmitli ve dünyanın her ülkesinden gelebilecek konuklarını ağırlamak için bugünler de canla başla çalışıyor.

Başarılı ticaret hayatıyla İzmit’in tanınmış işadamların biri olan Ramada Plaza İzmit otelinin yatırımcısı İlhan Akkurt ve Genel Müdürü Cengiz Caner, bitmek üzere olan otelin her aşamasında en küçük detayıyla bile yakından ilgileniyor.

İlhan Akkurt, “Ramada Plaza İzmit projemizle, istihdama, ilimizin tanıtımına, ekonomisine ve hatta ülke turizmine katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Projemizin başından itibaren desteğini esirgemeyen tüm dostlarımıza, çözüm ortağımız olan firmalarımıza, kentimizin değerli yöneticileri ve protokolüne, Genel Müdürümüz Cengiz Bey nezdinde, tüm Ramada Plaza İzmit ailesine teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Otelin Genel Müdürü Cengiz Caner, “Bizim İşimiz bitiş çizgisi olmayan bir maraton koşusudur. Asıl yolculuğumuz bundan sonra başlayacak. Temel hedefi, ağırladığı her misafirine eşsiz bir otel deneyimi yaşatmak olan Ramada felsefesinin özünde koşulsuz misafir memnuniyeti sağlamak ve beklentilerin üzerinde hizmet sunmak yatar. Bu ancak işini severek yapan bir ekiple başarılır. Bu düşünceden hareketle personel seçimlerimizde çok titiz davrandık. Çalışanlarımızın hepsi konusunda deneyimli profesyoneller olduğu gibi aynı zamanda hizmete adanmışlık ruhuyla hareket eden gönüllülerden oluşuyor. Bizim görevlerimizden biri de ekip ruhunu hep canlı tutacak aktiviteler ile çalışanlarımızın motivasyonlarını ve dolayısı ile kalite standartlarımızı yükseltmek olacak. Bunun ilk adımını bu organizasyonumuz ile başlattık. Kokteylin tanışma ve dayanışma işlevinin dışında, sunduğumuz hizmetleri personelimizin misafir gözüyle değerlendirme fırsatını da sağladık. Aynı amaçla ilerleyen günlerde konaklama deneyimleri de yaşatacağız. Yakında herkes Ramada Plaza İzmit ‘in varlığını ve kalitesini daha çok hissedecek. Tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.” diye belirtti.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017