Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Range Rover İnceleme Ve Özellikleri

Dev Range Rover bir taraftan diyete girip fazlalıklarını atarken, diğer taraftan daha da lüks olmuş. Yeni Range Rover üzerindeki ilk izlenimler olumlu.
Range Rover İnceleme Ve Özellikleri
Söz konusu Range Rover olunca, yeni nesile geçilirken İngilizler şapkalarını önlerine koyuyor. Bunu en azından düşüncelerinde yapıyorlar. Sonuç itibarı ile Range Rover, İngiltere’nin kültürel mirasları arasında yer alıyor, tıpkı Mini veya endüstri devriminin babası sayılan mühendis Isambard Kingdom gibi isimlerle birlikte anılıyor. Söz konusu bu değerler olduğunda saygı şart. Hatta Londra Olimpiyatları’nın kapanış töreninde birçok İngiliz otomobili arasında gözlerimiz Range Rover’ı da aradı...

42 yıllık tarihçesi içerisinde Range Rover, dördüncü nesline geçiş yapıyor. Böyle bir olay gerçekleşirken, Land Rover’ın memleketinde çanların çalınmaya başlamasını da doğal karşılamak lazım. İlk resmi fotoğraflar da ortaya çıkmaya başladı. İlk izlenimlerimiz, fotoğraflarda görülen aracı bir Range Rover’dan başka bir şey olamayacağı yönünde.

Yeni Range Rover’ın boyu uzatılırken, araç daha alçak tasarlanmış, ayrıca inanılmaz şekilde hafiflemiş. Hangi yeni model bir önceki nesline göre toplamda 420 kg daha olabildiğini iddia edebilir ki? Range Rover’ın gizli diyetinin reçetesi: Tüm karoseri artık tamamen ve sadece alüminyum üretilirken, bu arazi araçları dünyasında bir ilk oluyor. Alüminyum karoseri sayesinde aracın gövde ağırlığı, önceki nesil ile karşılaştırıldığında yüzde 39 daha hafif.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017