Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Raymond Weil'de Freelance Koleksiyonuna Yeni Model

İsviçre saat işçiliği ve uzmanlığını taşıyan Raymond Weil, Freelance Koleksiyonuna eklediği ''Steel & Rose Gold Class'' modeli ile saat tutkunlarını etkilemeyi bir kez daha başarıyor.
Raymond Weil'de Freelance Koleksiyonuna Yeni Model
Lüksün, karizmanın ve gücün temsilcisi olarak karşımıza çıkan ’’ Steel & Rose Gold Class’’ın kahverengi kayışı ve kadranı kasası ile muhteşem bir uyum oluşturuyor. Kadranda saat, dakika ve saniye dahice konumlandırılmış. Tarih ve gün göstergesi saat 3 yönünde yer alıyor.

46 saat güç rezervli mekanik makinenin kronograf modülü bulunuyor. Kronograf fonksiyonunu başlatmak ve durdurmak için saat 2 yönündeki butonun, sıfırlama fonksiyonu için ise saat 4 yönündeki butonun ayarlanması gerekiyor. 42 mm çapındaki parlak çelik kasası, kahverengi deri kayışı ve çift kanatlı emniyet sistemli katlanabilir klipsi sayesinde rahat ve güvenli bir kullanım özelliği taşıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017