Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Recai Dalaş Kimdir? Recai Dalaş Röportajı

Türkiye'de sigortacıların iyi hizmet vermeyi, hasar ödemeyi ve müşteri memnuniyetini öğrendiğini belirten Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş, ''Sigortacılar bir tek para kazanmayı öğrenemedi'' diyor.
Recai Dalaş Kimdir? Recai Dalaş Röportajı
Türkiye’de sigortacılar, sigortacılık yapmayı öğrendi. Teknolojiyi iyi kullanmayı öğrendi. Hasar ödemeyi öğrendi. Ürün geliştirmeyi, iyi hizmet vermeyi ve önemli ölçüde müşterileri memnun etmeyi öğrendi. Ancak, bir tek şeyi, ‘para kazanmayı’ öğrenemedi…” Sektörün duayenlerinden Recai Dalaş’a ait bu sözler, aslında Türk sigorta sektörünün içinde bulunduğu durumu da birkaç cümleyle özetliyor.

Sektörün en istikrarlı yöneticilerinden biri olan Recai Dalaş, genel Müdürlük görevini, Fiba Grubu’na ait Finans Sigorta, Fiba Sigorta ve söz konusu şirketin, Haziran 2010’da Japonya’nın en büyük sigorta gruplarından Sompo Japan Insurance’a satılmasından sonra, Türkiye’de Sompo Japan Sigorta adını alan ve hayat dışında (elementer) faaliyet gösteren şirkette sürdürüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017