Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Refinansman Nedir? Nasıl Yapılır?

Güncel faiz oranlarıyla refinans edilmiş bir kredi, size harcamayı göze aldığınızdan daha azını ödemeyi vaat edebilir. Bazı durumlarda refinansman sonucu elde ettiğiniz kar, yeni bir ev alacak imkanı bile size sunabilir.
Refinansman Nedir? Nasıl Yapılır?
Mevcut bir kredinin daha avantajlı başka bir kredi kullandırılarak kapatılması anlamına gelen refinansman yani kredi yeniden yapılandırma ile birçok avantaj elde edebilirsiniz. Yeni kullandırılan kredi genelde daha düşük faiz oranına sahip olacağı için tüketici daha düşük faiz oranı ile kullandığı kredi sayesinde hem mevcut kredisini kapatabiliyor hem de faiz ödemelerini düşürüyor.

Hangi kredinin sizin için en uygun olduğuna karar verdiniz. Evinize yerleştiniz ve kredi taksitlerinizi ödüyorsunuz. Kredi süreci zaten yorucuyken peki ya tekrar bu işlere girmek size avantaj sağlayacak mı? Cevap evet.

Güncel faiz oranları kredi kullandığınız dönemdeki faiz oranından düşükse, vade sabit kalsa bile, refinansman aylık ödemelerinizi düşürür ve önceki döneme göre her ay kazanç sağlar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017