Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Reklam Fotoğrafçılığı Nedir?

Dijital teknolojinin reklam fotoğrafı uygulamalarının biçim ve içeriğine derin etkileri olduğuna hiç şüphe yok. Osman Ürper’in kaleme aldığı Dijital Teknoloji Çağında Reklam Fotoğrafçılığı adlı kitap reklam fotoğraçılığı nedir, teknikleri ve özellikleri nelerdir sorularına cevap veriyor.
Reklam Fotoğrafçılığı Nedir?
Dijital teknolojinin reklam fotoğrafı uygulamalarının biçim ve içeriğine derin etkileri olduğuna hiç şüphe yok. Bu yapıda ortaya çıkan kavramların açıklanması için kitap değerli bir kaynak. Fotoğrafın bir kesim tarafından devrim olarak nitelendirilen bu yeniçağında tüm tarihsel olgu ve örneklere yaslanarak hazırlanmış çalışmanın, fotoğrafla uğraşan herkesin kitaplığında olması gerekiyor. Özellikle reklam fotoğrafıyla uğraşan kadroların, reklam ajanslarının ve reklam verenlerin de bu yoğunlaşmaya ihtiyaçları var.

Osman Ürper’in kaleme aldığı Dijital Teknoloji Çağında Reklam Fotoğrafçılığı adlı kitap reklam fotoğraçılığı nedir, teknikleri ve özellikleri nelerdir sorularına cevap veriyor. Ürper, “Türkiye’deki reklam fotoğrafçılığı alanında az sayıdaki akademik çalışmaya ek olarak bu kitap, reklam fotoğrafçılığı mesleğini ve üretilen işleri daha yakından tanımayı sağlayacak." diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017