Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Reklam Gelirlerinde Artış

Yayınınızda reklam veren firmaların reklamlarını dijital ortama taşıyarak süre kısıtlaması olmaksızın sınırsız sayıda okuyucuya ulaşmasını sağlarsınız.
Reklam Gelirlerinde Artış
Reklam ücretlendirmelerinizi hem baskılı hem de dijital yayınınızı göz önünde tutarak yapılandırabilirsiniz.

Reklam veren firmaların reklamları artık Dijimecmua sayesinde internet kanalında da erişilebilir ve etki yaratır hale gelebilecek.

Derginizde reklam veren bir firma ile ilgili arama motorlarında yapılan bir arama sonucunda, ilgili firmanın reklam sayfasına direkt olarak erişim sağlanabilir.

Örnek:"Fonte Mutfak" araması ile ilgili yapılan arama sonucu için tıklayınız...

Üstelik yayınınıza gelen her türlü trafik istatistiğini %100 ölçümleyebilme imkanı ile tüm bu ziyaretleri ve okunma sayılarını hem mevcut firmalarınızla reklam anlaşmalarınızın devamı hem de potansiyel müşterilerinizle yapacağınız yeni reklam anlaşmalarında kullanabilirsiniz.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017