Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Renault Clio 4 İnceleme Ve Özellikleri

En büyük üretimini Türkiye'de gerçekleştiği, Renault firmasının bu sene en çok beklenen modeli 4. nesil Clio'su şaşırtmayı başarıyor.
Renault Clio 4 İnceleme Ve Özellikleri
Kalbiniz daha hızlı atmaya başladı mı? Bu yeni Clio için, “İnsanları tekrar Renault’ya aşık edecek araç” diye bahsediyor aracın tasarım müdür Laurens van den Acker. Acker’in 2009’da Mazda’dan geldiğinde beri ilk araç üretimi, bu gerçekten durumu iyi olmayan Fransız firması için büyük bir olay.

Tasarım, showroom savaşları için hem kalp hem zihin olarak çok önemli, aynı zamanda marka değeri açısından da ve Renault bu sefer Megane, Twingo ve Laguna’dan gözünü aldığını bu sefer kabul ediyor. Asıl soru ise, Clio 4’te yeterince maceraperest oldular mı? Küçük sınıfta bulunan onlarca etkileyici ve yakışıklı rakipleri ile başa çıkabilecekler mi?

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017