Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Renault Clio IV Kasım Ayında Geliyor!

Tamamen yenilenen Clio'nun Renault'un düzlüğe çıkarması bekleniyor. İlk sürüş izlenimimiz bunun mümkün olup olmadığını gösterecek.
Renault Clio IV Kasım Ayında Geliyor!
Ciddi bir yüz, ince bel, çekici arka kısım… Renault küçük otomobil müşterilerinin başlarını işte bu reçeteyle döndürmeyi hedefliyor. Şıklık ve çekicilikse yeni otomobilin olmazsa olmazlarından. Çünkü ilk üç kuşağın başarısının ardından güncel Clio, biraz tozlanmış bir görünüme sahipti. Sıkıcı Clio zamanları Kasım ayında gerçekten de geride kalacak; Orantıları ve boyutlarında önemli değişiklikler olmamasına rağmen yeni küçük Fransız, artık Brigitte Bardot’un en iyi günlerinde olduğu gibi bir bakış mıknatıs olmayı hedefliyor.

Öncüsüne göre boyutları çok az büyümesine rağmen yeni Clio, tüm koltuklarında biraz daha yüksek bir hareket rahatlığı sunacak. Koltuklar gayet konforlu ve diz mesafeleri arka koltuklarda da olması gereken boyutlara sahip. Bu sayede yeni Clio artık ilkokul çağındaki çocuklara sahip aileler için de uygun bir otomobil.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017