Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Renault Clio IV Küçük Sınıfı Sarsacak!

Renault Clio küçük sınıfta taşları yerinden oynatacak. Fransız üretici yeni Clio modeliyle, bugüne de hiç olmadığı kadar iddialı bir küçük yarattı.
Renault Clio IV Küçük Sınıfı Sarsacak!
Fransız üretici Renault, küçük sınıfta dengeleri değiştirmek için çok önemli bir atak yaptı. Tasarım açısından nefes kesici bir otomobil geliştirme felsefesinden yola çıkan Renault, 2010 yılından Paris Fuarı’nda tanıttı DeZir’in ruhunu taşıyan yepyeni Clio ile çok iddialı. Bu konsept otomobilden önemli izler taşıyan yeni Clio’yu kullanmak için İtalya’nın başkenti Floransa’ya gittik. İtalya’nın bu tarihi dokularla ünlü şehirde, yepyeni bir tasarım anlayışını benimseyen Clio’yu yakından tanıma fırsatı bulduk.

Oldukça geniş bir motor yelpazesine sahip olan yeni Clio’nun satış fiyatı 1.2 lt’lik benzinli motorla 29 bin 990 TL’den başlıyor. Satış fiyatları açısından küçük sınıfın tüm dengelerine cevap verebilecek, rekabetçi bir fiyatlandırma yapılması oldukça yerinde bir karar olmuş.

Yeni Clio’yu Floransa’nın tarihi dokusu içerisinde, tüm modern çizgileri ile inceledik. Konsept bir tasarımdan, hiç değiştirilmeden üretim bandına geçmiş gibi görünen Clio, küçük sınıfta hem dinamizm, hem de kalite bekleyenlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek forma sahip. Akıcı hatlar, belirgin oyuklar ve özellikle yüzündeki iddialı formu ile tasarım konusunda Clio rakiplerinin büyü bir bölümünün rahatlıkla önüne geçebilecek detaylar sunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017