Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Renault Elektrikli Araba Fiyatları

Renault, Türkiye’de üretmeye başladığı elektrikli Fluence Z.E. modelini 65 bin lira fiyatla pazara sundu. Denizli’de Pamukkale’de tanıtımı yapılan elektrikli Fluence, kullanım kolaylığı, sessizliği ve performansıyla beğeni topladı.
Renault Elektrikli Araba Fiyatları
Ülkemizde elektrikli otomobil çağı başladı, bu yeni teknoloji otomobiller bir bir piyasaya çıkıyor. Elektrikli otomobiller için uygulanmaya başlayan düşük ÖTV oranları ve bazı markalardaki batarya kiralama finansman kolaylıkları sayesinde bu yüksek teknolojiye, uygun bir bütçeyle erişip elektrikli otomobil çağını yakalamak mümkün.

İlk yerli elektrikli otomobilimiz Renault Fluence Z.E.’nin Türkiye’deki satış fiyatı 65 bin lira. Batarya kiralama kontratlarının fiyatları ise 83 Euro’dan başlıyor. Bakım masraflarını da hesaba kattığımızda, yılda 10 bin kilometrenin üzerinde araç kullananlar için elektrikli otomobil anlamlı hale gelmeye başlıyor çünkü Fluence Z.E.’nin 100 kilometredeki yakıt tüketimi sadece 2.8 lira…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017