Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Reyting Araştırması!

Reyting ölçümleri skandallarla anılır oldu. Biz de “Ne olacak bu belirsiz süreç” dedik ve TNS’den, TİAK’a, RTÜK’ten medya planlama ajanlarına ve reklam verenlere kadar birçok kurum ve şirketin kapısını çaldık. İşte, reyting konulu araştırmamız.
Reyting Araştırması!
Televizyon dünyasının olmazsa olmazı reyting ölçümlerinde ortalık yine toz duman… Hatırlanacağı gibi, milyon dolarların döndüğü televizyon sektöründe pastanın bölüşülmesinde en önemli etken olan “reyting ölçümleri” Aralık ayında bir operasyonla durdurulmuştu. Ancak sektörün tüm oyuncularının aylardır merakla beklediği ve Mayıs ayında başlaması öngörülen ölçümler de yeni bir belirsizlik sürecine girildi.

Dört gözle beklenen reyting ölçümlemelerinde belirsizlik yeniden baş gösterince, yapımcısından reklam verenlerine, kanallardan, medya planlama şirketlerine dek sektörünü tüm oyuncularının kafaları yine karıştı. Belirsizliğin uzun sürmesi halinde sektörde kartların nasıl dağıtılacağı, jokerlerin kimlerin eline kalacağı ise merak konusu…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017