Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ribery Ve Benzema'nın Başı Hala Belada

Frank Ribery ve Karim Benzema'nın 2010 yılında yaptıkları olay, Fransız polisi tarafından yeniden gündeme getirildi.
Ribery Ve Benzema'nın Başı Hala Belada
Güney Afrika’da düzenlenen Dünya Kupası’nın bitişinin ardından gözlerimizi ulusal liglere çevrilmişken Fransa’da yaşanan olay ile Ribery ve Benzema’nın yaşadığı futbol dışı olaylar daha çok dikkat çekmişti. İddia Fransız Milli Takımı’nın iki önemli futbolcusu Frank Ribery ve Karim Benzema hakkındaydı. Fransız polisine göre iki futbolcu 16 yaşındaki bir kişiyle para karşılığında birlikte olmuşlardı. 18 yaş altındaki insanlarla cinsel ilişkiye girmemeyi öngören yasalara takılan bu iki futbolcu 2010’un Eylül aylarında iddiaları reddetmişti.

Bu sezon iki futbolcu da takımlarıyla yeni sezona başlasalar da kafaları yeniden mahkeme koridorlarına dönecek. Çünkü Fransız basınına göre bu işin peşini bırakmayan Fransız polisi, davayı yeniden canlandırma uğraşında. Özellikle de Ahlak Masası Polisleri, bu iki oyuncuyla ilgili iddiaları yeniden gözden geçirmek konusunda fazlasıyla istekli. Davada iki ünlü futbolcu dışında 6 kişinin de adları geçmekte.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017