Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Richard Leonard Kuklinski: Ünlü Seri Katil Buz Adam

Amerikan tarihinin en dehşet verici suçlusu Richard Leonard Kuklinski… Buz Adam olarak bilinen seri katil, polisi şaşırtmanın en etkili çözümlerini bulmuştu. Kurbanlarını derin dondurucularda bekletiyor bu da dedektiflerin kafasını karıştırıyordu.
Richard Leonard Kuklinski: Ünlü Seri Katil Buz Adam
Görünürde ailesine bağlı, çocukları için her şeyi yapmaya hazır bir baba, içki içmeyen, kumar oynamayan mazbut bir koca, çalışkan ve mutlu bir aile reisi. Madalyonun diğer yüzünde ise para için gözünü kırpmadan en yakın arkadaşını elektrikli testere ile doğrayan bir cani. O Richard Leonard Kuklinski, modern kriminoloji tarihinde bir benzeri olmayan ölüm makinesi.

1986 yılının sıcak bir yaz gününde otopsi yapmak üzer olan doktoru büyük bir sürpriz bekliyordu. Otopsi masasında yatan adam görünüşe göre iki gün önce öldürülmüştü ama doktor bir süre sonra onu hayrete düşürecek bir şeyle karşılaştı. Adamın kalbi donmuş durumdaydı. Bu Buz Adam’ın sayısız kurbanından biriydi ve aslında yıllar önce öldürülmüştü…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017