Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Rihanna Gündemden İnmiyor!

Rihanna ufukta görünen albümüyle ve Chris Brown'un yaptırdığını dövmeyle gündemde kalmaya devam ediyor.
Rihanna Gündemden İnmiyor!
Def Jam firmasının Fransa şubesi Twitter’da yanlışlıkla Rihanna’nın yeni albümünün kasım ayı içine çıkacağını duyurdu. Tweet’i hemen silseler de iş işten çoktan geçmişti tabii, haber hemen yayıldı. Albümün henüz adı belli değil ama ilk single’ın adı “Diamonds’ ve 26 Eylül’de internete düştü. Single’ın kapağı epey tartışma yaratacak gibi görünüyor çünkü kapak görselinde Rihanna içinde elmaslar olan bir tütün kağıdı sarıyor.

Rihanna’yı geçen ay magazin gündeminin manşetlerine taşıyan konu ise tabii ki Chris Brown idi. Brown boynuna yaptırdığı dövmeyle tartışma yarattı. Dövmede Rihanna’ya benzeyen bir kadın figürü var. Üstelik bu figür Rihanna’nın dövüldüğü an çekilen fotoğrafına çok benziyor. Brown 2009’un Şubat ayında bir Grammy töreninden önce Rihanna’yı dövmüş, sonra da tutuklanmışı. Brown’un basın sözcüsü, dövmedeki figürün Meksika’yla özdeşleşmiş folklorik bir kafatası olduğunu iddia etse de şüpheler devam etti.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017