Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Rihanna Hakkında Bilmedikleriniz!

Bu yüzü hepiniz tanıyorsunuz. Peki kızı? Rock dünyasının emektar gazetecisi Mark Ellen’ın, Rihanna’nın şu an yaşadıklarını, geçmişini ve geleceğini çözmesi için yedi gün ve bir gece geçmesi gerekti.
Rihanna Hakkında Bilmedikleriniz!
Paris’te saat 23:00. Kapak çekimi bitti, sıra söyleşide. İşleri böyle planlamamıştık ama ne diyebilirim ki, önemli olan Rihanna’nın zamanı. Place Vendome’daki otele gittiğimizde menajeri alt kattaki barın görüşmemiz için uygun olup olmadığını soruyor. Rihanna ve ben bir köşeye konumlanıyoruz. Ekibi de yakınımızda, içkilerini yudumluyor. Bir kişiyse adeta dibimizde; cep telefonundaki mesajlarını okuyormuş gibi yapsa da, ben ne zaman “Chirs” veya “Brown” desem, boğazıma yapışacakmış gibi hareketler yapıyor.

Sohbete başlamak için önce müzik soruyorum. Neden olmasın? Barbados’ta keşfedilen ve Jay – Z’nin sahibi olduğu Def Jam Recordings’le henüz 16 yaşındayken anlaşma imzalayan Rihanna’nın ilk single albümü Pon de Replay dünya çapında hit oldu. Rihanna’nın şu anda tam yedi albümü var. Unapologetic ismini taşıyan Youtube’ta da 3.2 milyar izleyici ve Facebook’ta 65 milyon hayran topladı. Rihanna, listelerde bir numaraya ulaşan tam 75 şarkının sahibi. Yani nereden bakarsanız bakın, bu baş döndürücü bir yörünge. Ve bu kız daha yeni 25 yaşına girdi.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017