Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Rita Ora, İlk Albümüyle Ortalığı Sallayacak!

Henüz albüm yayımlamadan her şarkısı hit olan Rita Ora, ilk albümü “Ora” ile ortalığı sallamaya hazır!
Rita Ora, İlk Albümüyle Ortalığı Sallayacak!
Bu yazın en çok çalınan şarkılarından ‘How We Do (Party)’ ile ortalığı sallayan Rita Ora, şimdilerde de ‘R.I.P.’ ile güç gösterisi yapıyor. Aniden şöhrete kavuşmuş gibi görünse de, aslında uzun ve derin bir süreçten bugüne gelen Rita, günümüzün en büyük yıldız adaylarından biri olarak gösteriliyor.

Kosova doğumlu Rita Ora henüz bebekken ailesi İngiltere’ye taşınınca, Londra’da sanatla iç içe geçecek çocukluk ve ilk gençlik yılları da başlamış oldu. Küçük yaşlarda şarkı söylemeye başlayan, okulun yanı sıra tiyatro okuluna da devam eden Rita; 14 yaşındayken “Spivs” adlı filmde rol alarak, kariyerine oyunculukla başlamış oldu. Müzik üzerine çalışmaya da başlayan, çeşitli yerlerde sahne alan Rita’nın ilk profesyonel kaydı Craig David’le düet yaptığı “Awkward” şarkısıydı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017