Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Rockstar’ın En Kıymetli Oyunlarından Max Payne 3

Hayal kırıklıklarıyla hiç işi olmayan Rockstar’ın en kıymetli oyunlarından Max Payne üçüncü bölümle ile daha önce hiç Max Payne oynamayanları da, en sıkı Max Payne sever kadar mutlu ediyor.
Rockstar’ın En Kıymetli Oyunlarından Max Payne 3
Sao Paulo ve New Jersey arasında gidip gelen oyun, alkol ve ağrı kesici bağımlısı Max Payne’in iyice bunalımlı ve işlemez hale geldiği bir anda başlıyor. Sao Paulo’da zengin bir adamın korumalığını yapan Max Payne’in üçüncü bölümü, intikam ve entrika dolu bir hikaye sunuyor.

Max Payne’in vazgeçilmezi “Bullet time”, Max bir yerlere çarptıkça, düştükçe veya yaralandıkça hissettiğiniz ağırlıklar gibi dokunuşlar sayesinde mevcut ekipmanla mümkün olan en yoğun şekilde oyunun içine çekiliyorsunuz. Cut-scene ve oyun geçişleri olabilecek en pürüzsüz hale getirilmiş. Durup mecburi bir cut-scene izleyip, gösterim bitince “hadi şimdi sıra sende” hissiyatı tarihe gömülmüş, hikaye devam ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017