Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Rolls Royce Phamton Coupe İnceleme Ve Özellikleri

Rolls Royce, Concours d'Elegance etkinliği kapsamında, Phantom Coupe'den oluşan 35 adetlik, özel ve sınırlı bir koleksiyon tanıttı.
Rolls Royce Phamton Coupe İnceleme Ve Özellikleri
Asil İngiliz markası Rolls Royce, Kaliforniya Pebble Beach’te düzenlenen Concours d’Elegance etkinliğinde, özel üretim Photom Coupe serisini tanıttı. 35 adetlik üretimle sınırlandırılmış Phaton Coupe koleksiyonu, Charles Stewart Rolls’a ithaf edilmiş. Öte yandan S6B deniz uçağında kullanılan bir takım ayrıntılar Phantom Coupe modeline uyarlanmış. Markanın kurucusu olarak kabul edilen Charles Stewart, uçuş lisansına sahip ikinci İngiliz vatandaşı. Stewart aynı zamanda havada, denizde ve karada kırmış olduğu hız rekorları ile tanınıyor.

Phatom Coupe’nin iç mekanında kullanılan ahşap ve metal malzemeler klasik uçak kokpiti havası uyandırıyor. Sivil havacılık saatlerinde uzman olan Thommen imzalı zaman saati, turunç ve kırmızı rengindeki akrep ve yelkovanı ile Phantom’un iç mekanında uçak kokpiti hissini destekliyor. Saate uygun olarak yakıt göstergesinin çubukları, hız ve güç rezerv göstergeleri de mat siyah renklerdeki rakamlarla bir bütünlük oluşturuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017