Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Saç Ekimi Türkiye'de Çok Ucuz!

Son yıllarda açılan birçok klinik, saç ekiminin yasalarla onaylanmasıyla atağa kalktı. Fiyatların uygunluğu Türkiye’yi bu alanda ABD’den sonra ikinciliğe yükseltti. Türkiye’de 3 bin Euro’ya gerçekleştirilen işlem sonucu Balkan ve Körfez ülkelerine kadar birçok bölgeden Türkiye’ye yoğun ilgi var.
Saç Ekimi Türkiye'de Çok Ucuz!
Kellik, erkeklerin görsel sorunlarının başında geliyor. Pek çok erkek bu soruna çözüm arıyor. 2008 yılında saç ekimi işlemlerinin hastanelerde ve ameliyathane ortamlarında yapılması yasalarla onaylanması üzerine bu operasyonlar hız kazandı. Uygun donanıma ve ekibe sahip hastane ve özel kliniklerde gerçekleşen saç ekimi halen Medicana Sağlık Grubu’na kadar birçok sağlık grubunda yapılıyor.

Türkiye’nin dünyada saç ekimi konusunda Amerika’dan sonra geldiğini belirten yetkililer, “Türkiye’de saç ekimini ortalama 3 bin Euro’ya yaptırmak mümkün. Avrupa’yla kıyaslandığında saç ekimi uygulamaları Türkiye’de çok daha uygun fiyatlara yapılıyor. Örneğin; Türkiye’de 3 bin Euro’ya yapılan saç ekimi, Hollanda’da 10-12 bin Euro’ya yaptırılıyor. Bu nedenle Türkiye yerli hastalar kadar yabancı hasta da alıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017