Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sağlıklı Ve Formda Kalmanın Eğlenceli Yolları

Güneşin yüzünü az da olsa gösterdiği bugünlerde, yağmursuz havalarda kendinize bir fırsat yaratarak rahat ve sakin bir şekilde bütün kaslarınızı çalıştırmaya ne dersiniz?
Sağlıklı Ve Formda Kalmanın Eğlenceli Yolları
Herkesin bildiği gibi düzenli yapılan egzersizin vücudumuz için yararları oldukça fazla. Örneğin, kan dolaşımının önce hızlanıp sonra düzenlenmesi, solunum hızının artışı, hormonlardaki olumlu değişiklikler, endorfinler aracığıyla sağladığı psikoloji rahatlık vb. Tüm bunların yanında düzenli olarak spor yapanların gündelik yaşamlarında işlerini daha rahat yürüttükleri görülüyor.

Bisiklet sporunun şişmanlık, stres, metabolizma hastalıkları, sırt ağrıları, yüksek tansiyon gibi vücuttaki olumsuzlukları giderdiği, daha sağlıklı ve mutlu bir insan yarattığı yapılan birçok araştırmada ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte dayanıklılık gücümüzü arttırması, stresle baş etmemizde yarımı olması, kuvvet gelişiminde sonra yağ yakımı ve kilomuzu kontrol etmemizi sağlaması, eklemlerimizi güçlendirmesi, sırt, bacak, karın ve kol kaslarını çalıştırması ve kondisyonumuzu artırması bunlar arasında sayılabilir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017