Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sahne Y Kuşağının...

Yıllardır merakla izlenen, geldi, geliyor denen "Y" kuşağı şimdi artık gücü eline alıyor. 1980-2000 arasında bilgi çağına doğan bu kuşağa ilginin nedeni, farklı özellikleri.
Sahne Y Kuşağının...
Tüketimden iş yaşamına birçok alana damgasını vuran Y kuşağı, bugün dünyadaki gelişim ve değişimin motoru olmaya aday. Şimdi şirketler ve ülkeler Y kuşağının potansiyelinden yararlanabilmek için özel stratejiler geliştiriyor. Onları keşfetmeye çalışıyor. Üstelik Türkiye'deki oranları diğer ülkelere göre daha yüksek... İş gücündeki büyüklüğü Türkiye'de yüzde 25'e varan "Y" kuşağı, önemli değişimlerin habercisi.

Genç, akıllı, özgürlüklerini düşkün ve teknoloji tutkunu, zeki, çalışkan... Bunlar Y kuşağını tanımlayan özelliklerden sadece bazıları.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017